Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Apartament 100 m2 I miejsce w hali garażowej I komórka lokatorska I

3 pokojowy apartament o pow. 100 m2 na XII kon./ 2 balkony

Cena: Zapraszamy do kontaktu

Balkon
Biurko
Klimatyzacja
Podwójne łóżko
Pralka
Prysznic
Sprzęt do prasowania
Wanna
Wi-Fi / Telewizja
Sofa

Wyposażenie

NIERUCHOMOŚĆ:
Słoneczny, przestrzenny apartament w budynku Sea Towers w sercu Gdyni zachwyca swoim położeniem oraz widokami, które rozpościerają się na zatokę oraz na panoramę miasta.
Trzypokojowy apartament zaprojektowano w sposób komfortowy z dbałością o szczegóły, a jednoczenie funkcjonalny, więc każdy może poczuć się wyjątkowo.
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnianą, dwóch sypialni, dwóch łazienek, garderoby z pralnią oraz przedpokoju.
Z salonu jest wyjście na przeszklony balkon, natomiast z jednej z sypialni jest wyjście na loggie.
W apartamencie znajduje się niezbędne wyposażenie potrzebne do beztroskiego przebywania w tym niezwykłym miejscu.
I sypialnia - 1 x łóżko 180x200/ niezależna łazienka z wanną / pralnia /loggia/1 x sofa rozkładana
II sypialnia - 1 x łóżko 90x200
salon- sofa rozkładana

Zdjęcia apartamentu i części wspólnych.

Idealna oferta inwestycyjna do najmu długoterminowego lub z przeznaczeniem do najmu dobowego.

Opis

LOKALIZACJA:
Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe. Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem. Pozwala to jego mieszkańcom cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta. Doskonale rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu liczne sklepy (CH Batory), placówki oświatowe, kościoły, szpital, banki, Poczta Głowna oraz zmodernizowana sieć połączeń komunikacyjnych, przystanki autobusowe i trolejbusowe, stacja SKM czy Dworzec Gdynia Główna. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych. 

BUDYNEK:
Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to pierwszy najwyższy budynek mieszkalny w północnej Polsce. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

cena sprzedaży mieszkania wraz z komórką lokatorską 2500 000
miejscem w hali garażowej dodatkowo płatne 100 000
czynsz administracyjny ok. 16 zł/m2
2 balkony

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto.