Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Lokal usługowy 137 m2

Lokal w unikatowej lokalizacji

Cena: od 12 330 PLN / miesiąc

Balkon
Biurko
Klimatyzacja
Podwójne łóżko
Pralka
Prysznic
Sprzęt do prasowania
Wanna
Wi-Fi / Telewizja
Sofa

Opis

LOKALIZACJA:
Ekskluzywna i unikatowa w skali Polski i Europy inwestycja została usytułowana w malowniczej, morskiej scenerii z widokiem na marinę i cumujące jachty. Luksusowy kompleks apartamentów wraz z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z lokalami usługowymi i restauracjami tworzą miejsce, gdzie warto przebywać. Yacht Park zmienił przybrzeżny krajobraz miasta. To nowe oblicze Gdyni. Lokalizacja na terenie Molo Rybackiego, blisko ścisłego centrum Gdyni – z widokiem na Skwer Kościuszki – sprawia, że wszystko, co stanowi o uroku Gdyni, jest w zasięgu ręki.

BUDYNEK:
Yacht Park oferuje 135 wyjątkowych apartamentów położonych w sześciu 5-kondygnacyjnych budynkach oraz 26 lokali usługowo-handlowych. W ramach inwestycji powstała nowoczesna marina dla 120 jednostek. Budynki Yacht Park mają nietypowy kształt trapezu, co daje maksymalną, południową ekspozycję, zapewniając tym samym doskonały widok na morską panoramę. Elewacja apartamentowców w kolorystyce klasycznej bieli z domieszką stonowanej szarości powstała z połączenia różnorodnych materiałów najwyższej jakości. Pomiędzy budynkami zaprojektowane zostały otwarte, ogólnodostępne zielone patia. Yacht Park zapewnia wyjątkowe miejsce do odpoczynku i spędzania czasu z bliskimi. Projekt powstał w gdyńskiej pracowni Arch Deco.

NIERUCHOMOŚĆ:
Wspaniały lokal usługowy o powierzchni niecałych 137 m2, znajdujący się na parterze z widokiem na marinę Yacht Parku.  Lokal został przystosowany do wynajmu pod działalność gastronomiczną tj. możliwość podłączenia separatora tłuszczu, odpowiednia wentylacje i siła. Olbrzymią zaletą nieruchomości są drzwi wejściowe od strony promenady i mariny, które wraz z możliwością zagospodarowania ogródka, daje ogromne perspektywy inwestycyjne. Panoramiczne okna z dużymi przeszkleniami sprawią wrażenie przebywania w luksusowym jachcie i pozwolą podziwiać urokliwe nadmorskie pejzaże. Przyszły najemca dostosowuje nieruchomość do własnych potrzeb, mając wolną rękę w kwestii aranżacji wnętrz. 

OPŁATY:
Czynsz najmu: 90 zł/m2 do ceny należy doliczyć 23% podatku VAT.
Kaucja: dwumiesięczna 24 660 zł.
Czynsz administracyjny: ok 1480 zł, energia elektryczna wg. zużycia.
Lokal posiada duże, przynależne miejsce postojowe w hali garażowej w cenie najmu.

Zapraszamy na prezentacje.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto.