Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Apartament 60 m2 z balkonem

Deupokojowy, przestrzenny apartament z widokiem na morze

Cena: Zapraszamy do kontaktu

Balkon
Biurko
Klimatyzacja
Podwójne łóżko
Pralka
Prysznic
Sprzęt do prasowania
Wanna
Wi-Fi / Telewizja
Sofa

Wyposażenie

Apartament 60 m2 na XIV kondygnacji z pięknym widokiem rozpościerającym się na Nabrzeże Prezydenta i Zatokę Gdańską. Dwupokojowy, komfortowy apartament jest w pełni wyposażony w sprzęt RTV i AGD.
Duża łazienka z wanną i pralką, przestrzenne pokoje wszystko zachowane jest w klasycznym stylu.
W salonie znajduje się brązowa sofa narożna z możliwością spania, szklana półka RTV z telewizorem, stolik i dwa fotele w starym stylu. Duże przeszklenia udekorowane są zasłonami zacieniającymi. W przedpokoju znajduje się antyczna szafa. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, piekarnik, płytę, pochłaniacz, zlew i zmywarkę oraz stary stolik z krzesłami. W sypialni znajduje się białe łóżko ze skrzynią do przechowywania 160x200 i biała szafa na całą szerokość pokoju, na oknach są rolety.
Z balkonu można podziwiać wspaniały widok na marinę i Skwer Kościuszki.

Nowe zdjęcia będą pod koniec października.

Opis

LOKALIZACJA:
Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe. Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem. Pozwala to jego mieszkańcom cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta. Doskonale rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu liczne sklepy (CH Batory), placówki oświatowe, kościoły, szpital, banki, Poczta Głowna oraz zmodernizowana sieć połączeń komunikacyjnych, przystanki autobusowe i trolejbusowe, stacja SKM czy Dworzec Gdynia Główna. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych.

BUDYNEK:
Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to pierwszy najwyższy budynek mieszkalny w północnej Polsce. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

Do czynszu najmu należy doliczyć czynsz administracyjny ok. 1000 zł oraz opłaty za media.
Wymagana jest kaucja.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca w hali garażowej za dodatkową opłatą.
Preferowany okres najmu do 30 kwietnia

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto.