Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Apartament 92 m2

Trzypokojowy apartament z bajkowym widokiem na zatokę

Cena: od 7 000 PLN / miesiąc

Balkon
Biurko
Klimatyzacja
Podwójne łóżko
Pralka
Prysznic
Sprzęt do prasowania
Wanna
Wi-Fi / Telewizja
Sofa

Wyposażenie

NIERUCHOMOŚĆ:
Ekskluzywny apartament o powierzchni 92 m2 zlokalizowany na 24 piętrze (XXVIII kondygnacji) budynku. Umiejscowienie lokalu na takiej wysokości oferuję przyszłym najemcom przepiękne, zapierające dech w piersiach widoki na rozległą, nieokiełznaną przestrzeń morskiego krajobrazu, marinę jachtową, plaże z przyległymi lasami i klifem oraz panoramę miasta. W centralnej części apartamentu mamy wyraźnie wydzielone dwie strefy. Dzienną, w której znajduję się wygodna, duża sofa, stolik kawowy oraz szafka RTV z TV. W strefie kuchenno- jadalnianej na środku mamy okrągły stół z krzesłami, a zaraz obok zabudowę kuchenną. Dominujący na frontach szafek i blatach kolor czarny, przełamany dla kontrastu szarością i bielą prezentuję się stylowo i bardzo elegancko. Kolejne pomieszczenia stanowi sypialnia z dużym łóżkiem w hotelowym stylu oraz dodatkowy pokój z rozkładaną kanapą, fotelem oraz komodą. W łazience wanna, prysznic, umywalka, WC oraz pralka. Podobnie jak w części kuchennej dominuję tutaj kolorysta czerni i bieli. W lokalu znajduję się jeszcze dodatkowe WC. Apartament prezentuję się bardzo nowocześnie, urządzony został z dbałością o najmniejsze detale, wedle panujących trendów. Jest to miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego, przyszłego najemcy. 

Preferowany najem bez zwierząt.

Zapraszamy na prezentację.

Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partner dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmujących.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Opis

LOKALIZACJA: 
Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 16 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe. Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem. Pozwala to jego mieszkańcom cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta. Doskonale rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu liczne sklepy (CH Batory), placówki oświatowe, kościoły, szpital, banki, Poczta Głowna oraz zmodernizowana sieć połączeń komunikacyjnych, przystanki autobusowe i trolejbusowe, stacja SKM czy Dworzec Gdynia Główna. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych. 

BUDYNEK:
Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to pierwszy najwyższy budynek mieszkalny w północnej Polsce. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

Lokal dostępny od października.

Do czynszu najmu należy doliczyć:
- czynsz administracyjny ok. 1408 zł
- energia elektryczna według zużycia
- TV 90 zł
- kaucję dwumiesięczną
- miejsce postojowe 800 zł.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto.