Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Informacje o rejestracji apartamentu

Doba w apartamentach trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 następnego dnia. Przyjazd gości najpóźniej do godziny 18:00. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy późniejsze meldowanie za uprzednim uzgodnieniem.

Aby zarezerwować nasze apartamenty wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 608 502 333 lub wypełnić formularz kontaktowy. Po sprawdzeniu dostępności w podanym terminie rezerwacja zostanie potwierdzona e-mailem wraz z podaniem numeru konta, na które należy w ciągu 2 dni wpłacić zaliczkę w wysokości 40% wartości rezerwacji. Nie wpłynięcie zaliczki na nasze konto powoduje automatyczną anulację rezerwacji. Pozostałe 60% kwoty należy wpłacić najpóźniej 5 dni przed przyjazdem.

Jeśli rezerwacja następuje w terminie krótszym niż 5 dni od daty przyjazdu, należy wpłacić na konto 100% wartości rezerwacji.

Możliwość wystawienia faktury VAT. Ze względu na zmianę przepisów podatkowych numer NIP do faktury należy podać przed uiszczeniem opłaty. Po wydrukowaniu paragonu fiskalnego bez numeru NIP wystawienie faktury nie będzie możliwe. Goście, którzy potrzebują faktury, proszeni są o podanie swoich danych podczas dokonywania rezerwacji. Rezerwacja za pomocą formularza znajdującego się obok lub formularza kontaktowego.