Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Apartament 245 m2

Penthouse w budynku Sea Towers w Gdyni

Cena: od 25 000 PLN / miesiąc

Balkon
Biurko
Klimatyzacja
Podwójne łóżko
Pralka
Prysznic
Sprzęt do prasowania
Wanna
Wi-Fi / Telewizja
Sofa

Opis

>>>> TWOJE BIURO W CHMURACH<<<<


LOKALIZACJA:
Wieże Sea Towers zlokalizowane są w stale rozwijającej się Nadmorskiej Strefie Prestiżu, tuż przy samym Nabrzeżu Prezydenta, obok Skweru Kościuszki. Lokalizacja pozwala cieszyć się bliskością morza, walorami widokowymi, jak również korzystać z infrastruktury i atrakcji centrum Gdyni. Budynek sąsiaduje nie tylko ze Skwerem Kościuszki i bulwarem nadmorskim, ale także Teatrem Muzycznym, Centrum Kultury i Rozrywki Waterfront z Multikinem, dyskotekami, klubami i wystawami oraz Śródmieściem.  

BUDYNEK:
Sea Towers to wielokondygnacyjny budynek apartamentowy z częścią biurowo-usługową, usytuowany przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni. Wyjątkowa lokalizacja obiektu, kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej, w centrum miasta, pozwala mieszkańcom jednocześnie cieszyć się bliskością morza. Twórcy Sea Towers położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkańców budynku. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

NIERUCHOMOŚĆ:
Luksusowy lokal usługowy mieszczący się na najwyższym piętrze budynku gwarantuje przyszłym użytkownikom niepowtarzalny widok na Zatokę Gdańską i cały Półwysep Helski. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu.

OPŁATY:
Lokal wraz z dwoma komórkami posiada 245,20m2.
Kaucja dwumiesięczna.
Nieruchomość dostępna bez umeblowania.
Dostępne do wynajęcia są dwa miejsca parkingowe w hali garażowej w cenie 350zł/miejsce.
Podane w ogłoszeniu ceny są cenami netto.

Zapraszamy na prezentację.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto.