Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Apartament 80 m2

Trzypokojowy apartament w Sea Towers w Gdyni z widokiem na z

Cena: od 6 000 PLN / miesiąc

Balkon
Biurko
Klimatyzacja
Podwójne łóżko
Pralka
Prysznic
Sprzęt do prasowania
Wanna
Wi-Fi / Telewizja
Sofa

Wyposażenie

NIERUCHOMOŚĆ:
Apartament mieści się trzecim piętrze (VII kondygnacji) budynku, na jego powierzchnię składa się salon, aneks kuchenny, dwie sypialnie oraz łazienka i WC. W części dziennej mieszkania znajduje się wygodna sofa, stolik kawowy, a po stronie przeciwnej ściana medialna z telewizorem oraz szafką RTV. Zaraz przy oknie wyraźnie wydzielona strefa jadalniana, z dużym stołem i krzesłami. Z okien salonu możemy podziwiać Zatokę Gdańską oraz panoramę miasta. Aneks kuchenny w nowoczesnej zabudowie, wyposażony w niezbędny sprzęt AGD, sporządzanie posiłków ułatwi znajdująca się tam wyspa. Ta część apartamentu oferuję urokliwy widok na Kamienną Górę. Sypialne przytulne, w jednej z nich mamy duże dwuosobowe łóżko, w drugiej natomiast rozkładaną kanapę, z ich okien ukazuję się morski krajobraz Bałtyku oraz Skwer Kościuszki. W łazience oraz toalecie dominują jasne barwy, kafle w odcieniach beżu sprawiają, że jest tam elegancko i stylowo. Apartament został zaprojektowany z wyczuciem stylu, wnętrza są klasyczne, a zarazem dają poczucie komfortu i wygody.

Opis

 LOKALIZACJA: 
Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe. Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem. Pozwala to jego mieszkańcom cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta. Doskonale rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu liczne sklepy (CH Batory), placówki oświatowe, kościoły, szpital, banki, Poczta Głowna oraz zmodernizowana sieć połączeń komunikacyjnych, przystanki autobusowe i trolejbusowe, stacja SKM czy Dworzec Gdynia Główna. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych. 

BUDYNEK:
Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to pierwszy najwyższy budynek mieszkalny w północnej Polsce. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

OPŁATY:
Czynsz najmu: 6000 zł.
Opłaty dodatkowe: czynsz administracyjny ok 1265 zł + energia ok 150 zł + TV/Internet 91 zł.
Miejsce postojowe w hali garażowej 800 zł. 
Kaucja do uzgodnienia.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto.