Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Apartament 77 m2/miejsce w hali garażowej

Trzypokojowy apartament z panoramicznym widokiem na zatokę

Cena: od 6 500 PLN / miesiąc

Balkon
Biurko
Klimatyzacja
Podwójne łóżko
Pralka
Prysznic
Sprzęt do prasowania
Wanna
Wi-Fi / Telewizja
Sofa

Wyposażenie

NIERUCHOMOŚĆ:
Apartament znajduje się na XI piętrze niższej wieży i jest przeznaczony na prowadzenie działalności gospodarczej - biurowej. W skład inwestycji wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje oraz łazienka i WC. Z apartamentu rozpościera się widok na panoramę miasta oraz zatokę. Lokal jest w pełni wyposażony, dzięki dobremu rozkładowi salonu, aneks kuchenny jest umieszczony we wnęce co powoduje wrażenie odrębnej kuchni oraz większej przestrzeni. Z salonu mamy bezpośrednie wyjście na balon, z którego klienci mogą podziwiać fenomenalny widoki na marinę jachtową i Zatokę Gdańską. Przeciwna strona natomiast uzbrojona w panoramiczne okna pozwala na obserwowanie miejskiego zgiełku. Całościowe ułożenie apartamentu pozwala rozkoszować się słońcem przez cały dzień. W mieszkaniu dominuje wystrój w barwach bieli i jasnego brązu, nadając pomieszczeniom klasy i elegancji.

Opis

LOKALIZACJA:
Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe. Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań w Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem. Pozwala to cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta. Doskonale rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu liczne sklepy (CH Batory), placówki oświatowe, kościoły, szpital, banki, Poczta Głowna oraz zmodernizowana sieć połączeń komunikacyjnych, przystanki autobusowe i trolejbusowe, stacja SKM czy Dworzec Gdynia Główna. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych.

BUDYNEK:
Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to pierwszy najwyższy budynek mieszkalny w północnej Polsce. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie. Apartament prezentuję się elegancko i nowocześnie, miejsce idealna dla osób ceniących komfort i wygodę.

OPŁATY:
Czynsz najmu: 6500 zł.
Kaucja: dwumiesięczna.
Opłaty administracyjne: 18 zł/m2 plus zużycie energii elektrycznej, tv, internet.
Miejsce parkingowe w hali garażowej dodatkowo płatne.
Zapraszamy na prezentacje.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto.