Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Apartament 71 m2

Trzypokojowy apartament fajnej lokalizacji

Cena: od 4 000 PLN / miesiąc

Balkon
Biurko
Klimatyzacja
Podwójne łóżko
Pralka
Prysznic
Sprzęt do prasowania
Wanna
Wi-Fi / Telewizja
Sofa

Opis

Rezydencja Tarasy powstała w willowej części Redłowa, na kaskadowo wznoszącym się terenie. To cicha i spokojna okolica z łatwym dojazdem do Śródmieścia oraz siecią przychodni, przedszkoli oraz najlepszych w Gdyni szkół ponadpodstawowych.
Rezydencja Tarasy to nowoczesny zespół rezydencyjny, na który składa się budynek wielorodzinny z 44 apartamentami oraz 15 domów jednorodzinnych usytuowanych w dwóch szeregach.

Ulica wewnętrzna zapewnia mieszkańcom dogodny dojazd do wszystkich budynków. Z myślą o gościach zaplanowano około 30 zewnętrznych miejsc parkingowych. W południowej części Rezydencji Tarasy przewidziane jest miejsce zabaw dla dzieci

Do dyspozycji mieszkańców jest siłownia oraz sauna za niewielką opłatą. Osiedle jest monitorowane 24/7.

Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, garderoby oraz przedpokoju. W pełni wyposażony aneks kuchenny z dużą ilością szafek zapewni komfort podczas przygotowywania posiłków. W głównej sypialni znajduje się duże łóżko oraz szafa garderobiana, w sypialni mniejszej rozkładana sofa. Wnętrze zaaranżowano w kolorach ciemnego drewna z akcentami żywych kolorów. W mieszkaniu znajduje się osobna garderoba.

Zapraszamy na prezentacje.Czynsz administracyjny ok. 600 zł opłacany na podstawie not obciążeniowych ze Wspólnoty.
Energia elektryczna według zużycia. Internet i TV ok 130 zł.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto.