Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Apartament 64 m2

Apartament ze w spaniałym widokiem na zatokę oraz Skwer

Cena: od 6 000 PLN / miesiąc

Balkon
Biurko
Klimatyzacja
Podwójne łóżko
Pralka
Prysznic
Sprzęt do prasowania
Wanna
Wi-Fi / Telewizja
Sofa

Wyposażenie

NIERUCHOMOŚĆ;
Dwupokojowy apartament z pięknym widokiem na zatokę znajduję się na 18 piętrze ( XXII kondygnacja) budynku Sea Towers. Nieruchomość urządzona w klasycznym, eleganckim stylu. Składa się z obszernego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Strefa wypoczynkowa z wygodną sofą, stolikiem kawowym, szafką RTV i telewizorem. Całości dopełniają duże witryny okienne przez, które można podziwiać uroki morskiego krajobrazu. Przestrzeń kuchenną wydziela duży stół z krzesłami, aneks w zabudowie, wyposażony w nowoczesny sprzęt najwyżej jakości. Z niewielkiego holu mamy bezpośrednie wejście do przytulnej sypiali, znajduję się tam duże łóżko małżeńskie, toaletka z lustrem, pojemna szafa, na ścianie TV. Tutaj, podobnie jak w salonie duże drewniane, panoramiczne okna. Łazienka jasna, z dużą wanną i prysznicem, co jest niewątpliwą zaletą tego pomieszczenia. Cały apartament zachowany w podobnej kolorystyce brązu i beżu z elementami drewna, podłogi z merbau, dodatkowe udogodnienia to: klimatyzacja, sterownik temperatury, alarm, wideofon, panic button. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych.

ZOBACZ PREZENTACJĘ VIDEO


Zapraszam na prezentację.

Opis

***PRZEPIĘKNY WIDOK NA ZATOKĘ***

LOKALIZACJA:
Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe. Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem. Pozwala to jego mieszkańcom cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta. Doskonale rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu liczne sklepy (CH Batory), placówki oświatowe, kościoły, szpital, banki, Poczta Głowna oraz zmodernizowana sieć połączeń komunikacyjnych, przystanki autobusowe i trolejbusowe, stacja SKM czy Dworzec Gdynia Główna. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych.

BUDYNEK:
Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to pierwszy najwyższy budynek mieszkalny w północnej Polsce. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty administracyjne ok. 18 zł/m2, TV/ internet we własnym zakresie oraz prąd.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca w hali garażowej i komórki lokatorskiej za dodatkową połata.
Wymagana jest kaucja.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto.