Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Telefon: 608 502 333

Apartament 82 m2, dwa balkony

Czteropokojowy apartament w Sea Towers z widokiem na morze

Cena: Zapraszamy do kontaktu

Balkon Biurko
Klimatyzacja Podwójne łóżko
Pralka Prysznic
Sprzęt do prasowania Wanna
Wi-Fi / Telewizja Sofa

Opis

LOKALIZACJA:
Budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni przy Skwerze Kościuszki oraz Nabrzeżem Prezydenta 16 m od linii brzegowej. W okolicy znajdują się liczne atrakcje i udogodnienia dla mieszkańców. W budynku znajduje się 24h ochrona, zintegrowany system alarmowy, siedem wind dla sprawnego przemieszczania się między piętrami. Do dyspozycji mieszkańców jest sala bankietowa z tarasem widokowym oraz pokój zabaw dla dzieci.

BUDYNEK:
Luksusowy apartamentowiec Sea Towers składa się z dwóch połączonych wież o wysokości 28 i 36 kondygnacji. Na ostatnim piętrze wyższej z wież, której wysokość razem z masztem antenowym wynosi 141,6 metrów, znajduje się taras widokowy dla mieszkańców. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu.

NIERUCHOMOŚĆ:
Apartament znajduje się na VI kondygnacji niższej wieży kompleksu. Czteropokojowy apartament w budynku Sea Towers w centrum Gdyni z widokiem na morze. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni, gabinetu, łazienki z WC oraz przedpokoju. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD. Zabudowa kuchni otrzymana w barwach ciemnego brązu. W pokoju dziennym zestaw jadalniany sofa oraz sprzęt RTV. W sypialniach do dyspozycji mieszkańców trzy łóżka komody oraz szafy wnękowe. Piękny widok za oknami.

ZOBACZ PREZENTACJĘ VIDEO

Zapraszamy na prezentacje.

Do ceny najmu należy doliczyć opłaty administracyjne ok. 1400 zł oraz opłaty za media, telewizja/internet we własnym zakresie.
Wymagana jest kaucja.
Miejsce postojowe dodatkowo płatne.
Prowizja po stronie najemcy.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.