Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Telefon: 608 502 333

Aparthotel z restauracją

Aparthotel z restauracja na toruńskiej starówce

Cena: 5 500 000 PLN

Balkon Biurko
Klimatyzacja Podwójne łóżko
Pralka Prysznic
Sprzęt do prasowania Wanna
Wi-Fi / Telewizja Sofa

Opis

Rozbudowany i przebudowany budynek usługowo-mieszkalny, jest usytuowany w Toruniu przy ul. Szerokiej i Podmurnej . Parcela przebiega w linii podwójnych murów miejskich, dzielących średniowieczne Stare i Nowe Miasto, w miejscu dawnej bramy Kotlarskiej.

Zajmowana działka ma powierzchnię 409 m2 , a obszar zabudowy budynku wynosi 264,2 m2 . Nieruchomość składa się z 2 kamienic, połączonych dwukondygnacyjną, niepodpiwniczoną oficyną.

Pierwsza kamienica, z wejściem od ul. Szerokiej , jest częściowo podpiwniczona, o trzech kondygnacjach nadziemnych i nieużytkowym strychem. Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe. Od frontu kamienicy są trzy wejścia, jedno główne do budynku, na klatkę schodową i dwa oddzielne do lokali usługowych na parterze.

Wejście główne do kamienicy, prowadzi korytarzem do drzwi zewnętrznych na podwórko- wewnętrzne patio. Budynek jest murowany z cegły pełnej, o zróżnicowanej grubości ścian zewnętrznych. Elewacja natomiast jest tynkowana od frontu, zdobiona bogatymi detalami architektonicznymi.

Druga kamienica, z wejściem od ul. Podmurnej jest całkowicie podpiwniczona o trzech kondygnacjach nadziemnych. Na parterze lokalu znajduje się restauracja, a na wyższych kondygnacjach pełni on funkcje usługowe i mieszkalne. Od frontu znajdują się trzy wejścia, jedno na klatkę schodową, drugie do restauracji oraz trzecie do piwnicy. Ściany zewnętrzne kamienicy są murowane, z cegły pełnej.

Urokliwe kamienice połączone są dwukondygnacyjną, niepodpiwniczoną oficyną.

Apartamenty, znajdujące się w kamienicach, zachwycają swym wnętrzem, poprzez nowoczesny design, są w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania. Pomieszczenia zawierają podstawowe media, lodówkę, łazienkę, wraz z prysznicem. Budynek zlokalizowany jest w odległości 500 metrów od dozorowanego parkingu.

Tymczasem restauracja, zlokalizowana na parterze, przyciąga niepowtarzalnym klimatem i doskonałym jedzeniem, kuchni międzynarodowej. Wyjątkowości nadaje przynależący do niej letni ogród.


*Powierzchnia zabudowy: 264,20 m2
*Powierzchnia użytkowa całkowita: 691,70 m2
*Powierzchnia użytkowa mieszkalna: 443,61 m2
*Powierzchnia użytkowa usługowa: 248,09 m2
*Kubatura: 3 046,00 m2

Serdecznie zapraszamy.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto.