Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Telefon: 608 502 333

Apartament 95,4 m2

Trzypokojowy apartament z bajkowym widokiem na zatokę

Cena: 2 500 000 PLN

Balkon Biurko
Klimatyzacja Podwójne łóżko
Pralka Prysznic
Sprzęt do prasowania Wanna
Wi-Fi / Telewizja Sofa

Opis

>>>>>>WIDOK NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH<<<<<<

LOKALIZACJA:
Sea Towers to wielokondygnacyjny budynek apartamentowy z częścią biurowo-usługową, usytuowany przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni. Wyjątkowa lokalizacja obiektu, kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej, w centrum miasta, pozwala mieszkańcom jednocześnie cieszyć się bliskością morza i korzystać z atrakcji, które oferuje Gdynia. Prestiżowy obiekt znacznie przewyższa zabudowę miasta, co gwarantuje przyszłym mieszkańcom niepowtarzalny widok na Zatokę Gdańską i cały Półwysep Helski. Projekt Sea Towers opracowała znana wiedeńska pracownia architektoniczna Andrzeja Kapuścika. Lokalizacja inwestycji w pobliżu plaży i mariny jachtowej pozwala mieszkańcom na wybór ulubionej formy spędzania wolnego czasu.

NIERUCHOMOŚĆ:
Na wysokości 24 kondygnacji, w obrębie 95,4 m2 znajduje się apartament, gdzie z panoramicznych okien rozpościera się zjawiskowy widok na całą Zatokę Gdańską i Półwysep Helski oraz fenomenalną linię brzegową Gdyni, poczynając od gdyńskiej mariny, Skweru Kościuszki, po Bulwar Nadmorski, Klif Orłowski. Na część dzienną nieruchomości składa się jasny i przestronny salon z aneksem kuchennym. Część prywatna apartamentu składa się z dwóch sypialni, garderoby, toalety oraz łazienki z prysznicem i bidetem. Sercem apartamentu jest loggia/taras mierząca sobie 37,9 m2 z niepowtarzalnym widokiem, na którą prowadzą wyjścia z każdego pokoju. Mieszkańcy trzymając poranną kawą w ręku podziwiać będą oszałamiające wschody słońca, natomiast wieczorami rozkoszować się migoczącymi światłami statków i terenów nabrzeżnych. Łącznie nieruchomość obejmuje 133,30 m2.
Apartament jest przestronny, rozkładowy, z dużym potencjałem aranżacyjnym. 

BUDYNEK:
Luksusowy apartamentowiec Sea Towers składa się z dwóch połączonych wież o wysokości 28 i 36 kondygnacji. Na ostatnim piętrze wyższej z wież, której wysokość razem z masztem antenowym wynosi 141,6 metrów, znajduje się taras widokowy dla mieszkańców. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Do każdego mieszkania przyporządkowane jest także jedno z indywidualnych miejsc postojowych w garażu podziemnym. Twórcy Sea Towers położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkańców budynku. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

OPŁATY:
Do apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym o powierzchni 14 m2 i 13,3 m2 oraz komórka lokatorska - 2,9 m2.
Cena sprzedaży: 2 500 000 zł.
Czynsz administracyjny: ok. 1500 zł.


Zapraszamy na prezentację.

Elementy stałe wyposażenia takie jak zabudowy wliczone zostały w cenę mieszkania. Elementy ruchome wyposażenia pozostają w zależności od ustaleń między stronami.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.