Rental of exclusive apartments in Sea Towers by the sea

Phone: 608 502 333

Apartament z widokiem na Nabrzeże Prezydenta

balkon, widok na morze

Price: from 600PLN / day

Balcony Desk
Air conditioning A double bed
Washer Shower
Ironing equipment Bath
Wi-Fi / TV Sofa

Description

LOKALIZACJA:
Sea Towers to wielokondygnacyjny apartamentowiec znajdujący się przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni. Prestiżowy budynek zlokalizowany jest kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, pozwala to jego mieszkańcom cieszyć się bliskością morza, a zarazem korzystać z atrakcji, które oferuję Gdynia. W pobliżu znajduje się Skwer Kościuszki, Bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, liczne ośrodki handlowo-usługowe. 

BUDYNEK:
Luksusowy apartamentowiec Sea Towers składa się z dwóch połączonych ze sobą wież. Na ostatnim piętrze wyższej z wież znajduje się taras widokowy dla mieszkańców. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

NIERUCHOMOŚĆ:
Apartament znajduje się na VIII kondygnacji niższej z wież kompleksu Sea Towers. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, oraz balkonu. Apartament jest jasny, komfortowo urządzony z widokiem na Zatokę Gdańską.

W wyposażeniu jest również wideodomofon, oraz zintegrowany system alarmowy.

cena sprzedaży 1350 000 zł
czynsz administracyjny ok. 16 zł/m2

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto