Rental of exclusive apartments in Sea Towers by the sea

Phone: 608 502 333

Apartament Miejski

Słoneczny z pięknym widokiem

Price: from 600PLN / day

Balcony Desk
Air conditioning A double bed
Washer Shower
Ironing equipment Bath
Wi-Fi / TV Sofa

Equipment

Pokój dzienny: z wielką witryną okienną z widokiem na Gdynię, komplet wypoczynkowy, przeszklona witryna, stolik kawowy szafka RTV, TV LCD, kino domowe.

Aneks kuchenny: ciemna, nowoczesna zabudowa, lodówka z zamrażarką, płyta ceramiczna, pochłaniacz, piekarnik, elegancki blat jadalny z dwoma krzesłami.

Sypialnia: z oknem z niskim parapetem z widokiem miasto oraz Kamienną Górę, widok z pozycji leżącej z łóżka, łóżko dwuosobowe szafa, komoda, szafki nocne z lampkami.

Łazienka: z przestronnym prysznicem, WC, dużym lustrem, pralką, umywalką. Najwyższa jakość materiałów.

Description

Dwupokojowy, gustowny apartament w najwyższym standardzie, kameralny idealny na wypoczynek w Gdyni. Jest to jeden z najbardziej klasycznych apartamentów. Tutaj na pewno poczujesz się jak w domu.

Każdy apartament w Sea Towers ma w swoim wyposażeniu pełny pakiet urządzeń dbający o bezpieczeństwo i prywatność użytkowników. Całodobowa portiernia, wideofony oraz panic button to niezbędny standard.

Miejsce parkingowe: 50 PLN / doba

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto