Rental of exclusive apartments in Sea Towers by the sea

Phone: 608 502 333

Widok na miasto i port, 50 m2, miejsce w hali

Dwupokojowy ap. z balkonem w budynku Sea Towers

Price: 1,300,000PLN

Balcony Desk
Air conditioning A double bed
Washer Shower
Ironing equipment Bath
Wi-Fi / TV Sofa

Description

LOKALIZACJA:
Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe. Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem. Pozwala to jego mieszkańcom cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta. Doskonale rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu liczne sklepy (CH Batory), placówki oświatowe, kościoły, szpital, banki, Poczta Głowna oraz zmodernizowana sieć połączeń komunikacyjnych, przystanki autobusowe i trolejbusowe, stacja SKM czy Dworzec Gdynia Główna. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych. 

BUDYNEK:
Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to pierwszy najwyższy budynek mieszkalny w północnej Polsce. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

NIERUCHOMOŚĆ: 
Dwupokojowy apartament znajduje się na XI kondygnacji budynku z widokiem na miasto. Na powierzchnie 50 m2 składa się salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Mieszkanie posiada balkon, pomieszczenia są jasne i przestronne. Lokal jest nieumeblowany, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość dowolnej aranżacji i zagospodarowania wedle własnych upodobań. 

OPŁATY:
Cena sprzedaży: 1300000 zł.
Opłaty dodatkowe: czynsz administracyjny ok 16 zł/m2.
Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej. Zapraszamy na prezentację. 

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.