Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Telefon: 608 502 333

Apartament 82 m2, dwa balkony

Czteropokojowy apartament w Sea Towers z widokiem na morze

Cena: Zapraszamy do kontaktu

Balkon Biurko
Klimatyzacja Podwójne łóżko
Pralka Prysznic
Sprzęt do prasowania Wanna
Wi-Fi / Telewizja Sofa

Opis

LOKALIZACJA:
Budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni przy Skwerze Kościuszki oraz Nabrzeżem Prezydenta 16 m od linii brzegowej. W okolicy znajdują się liczne atrakcje i udogodnienia dla mieszkańców. W budynku znajduje się 24h ochrona, zintegrowany system alarmowy, siedem wind dla sprawnego przemieszczania się między piętrami. Do dyspozycji mieszkańców jest sala bankietowa z tarasem widokowym oraz pokój zabaw dla dzieci.

BUDYNEK:
Luksusowy apartamentowiec Sea Towers składa się z dwóch połączonych wież o wysokości 28 i 36 kondygnacji. Na ostatnim piętrze wyższej z wież, której wysokość razem z masztem antenowym wynosi 141,6 metrów, znajduje się taras widokowy dla mieszkańców. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu.

NIERUCHOMOŚĆ:
Apartament znajduje się na VI kondygnacji niższej wieży kompleksu. Czteropokojowy apartament w budynku Sea Towers w centrum Gdyni z widokiem na morze. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni, gabinetu, łazienki z WC oraz przedpokoju. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD. Zabudowa kuchni otrzymana w barwach ciemnego brązu. W pokoju dziennym zestaw jadalniany sofa oraz sprzęt RTV. W sypialniach do dyspozycji mieszkańców trzy łóżka komody oraz szafy wnękowe. Piękny widok za oknami.

ZOBACZ PREZENTACJĘ VIDEO

Zapraszamy na prezentacje.

Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. SeaTowers24.pl dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmujących.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Do ceny najmu należy doliczyć opłaty administracyjne ok. 1400 zł oraz opłaty za media, telewizja/internet we własnym zakresie, miejsce postojowe dodatkowo płatne.
Wymagana jest kaucja.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie podane ceny są cenami netto