Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Telefon: 608 502 333

Apartament 88 m2

Sloneczny apartament z widokiemna zatokę

Cena: od 4 500 PLN / doba

Balkon Biurko
Klimatyzacja Podwójne łóżko
Pralka Prysznic
Sprzęt do prasowania Wanna
Wi-Fi / Telewizja Sofa

Opis

LOKALIZACJA:
Budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni przy Skwerze Kościuszki oraz Nabrzeżem Prezydenta 30 m od linii brzegowej. W okolicy znajdują się liczne atrakcje i udogodnienia dla mieszkańców. Lokalizacja inwestycji przy ul. Hryniewickiego, w pobliżu plaży i mariny jachtowej pozwala mieszkańcom na wybór ulubionej formy spędzania wolnego czasu.

BUDYNEK:
Luksusowy apartamentowiec Sea Towers składa się z dwóch połączonych wież o wysokości 28 i 36 kondygnacji. Na ostatnim piętrze wyższej z wież, której wysokość razem z masztem antenowym wynosi 141,6 metrów, znajduje się taras widokowy dla mieszkańców. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Do dyspozycji mieszkańców jest sala bankietowa z tarasem widokowym oraz pokój zabaw dla dzieci.Twórcy Sea Towers położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkańców budynku. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.


NIERUCHOMOŚĆ:
Trzypokojowy apartament w budynku Sea Towers zlokalizowanym w samym sercu Gdyni. Apartament znajduje się  na 14 kondygnacji wyższej wieży, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, garderoby oraz przedpokoju i balkonu. Przez panoramiczne okna rozpościera się fantastyczny widok na port, zatokę oraz panoramę miasta. Apartament jest w pełni wyposażony w najwyższej jakości sprzęt AGT oraz RTV. Stylowe, komfortowe wnętrze zapewnia wszelkie wygody i pozwala na relaks niezależnie od dnia. Biel z chromowanymi dodatkami połączona z drewnem daje wspaniały efekt luksusu oraz ciepła, tak przydatnego w naszym klimacie. Materiały wykorzystane do wykończenia łazienki dodają jej splendoru, a wygodna, duża garderoba pozwala na komfortowe przechowywanie rzeczy.

OPŁATY:
Czynsz najmu: 4100 zł.
Czynsz administracyjny: ok. 1350 zł.
Kaucja: 6000 zł.
Apartament dostępny od połowy listopada 2020.
Dostępne miejsce postojowe w hali garażowej. 

Zapraszamy na prezentacje.

LOCATION:
The building is located in the center of Gdynia, at Kosciuszko Square and the President's Embankment, 30 meters from the shoreline. There are numerous attractions and amenities for residents in the area. Location of the investment at Hryniewickiego str., near the beach and the yacht marina, allows residents to choose their favorite form of spending their free time.

BUILDING:
The luxurious Sea Towers apartment building consists of two connected towers, 28 and 36 storeys high. On the top floor of the higher tower, the height of which together with the antenna mast is 141.6 meters, there is an observation deck for residents. Thanks to open, glazed spaces and attention to detail, the architecture of Sea Towers creates an atmosphere of luxu

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.