Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Telefon: 608 502 333

Apartament 85 m2

Piękny apartament z rewelacyjnym widokiem na morze

Cena: od 5 500 PLN / miesiąc

Balkon Biurko
Klimatyzacja Podwójne łóżko
Pralka Prysznic
Sprzęt do prasowania Wanna
Wi-Fi / Telewizja Sofa

Opis

Apartament panoramiczny kusi przepięknym widokiem dzięki, przeszklonej ścianie mieszkania umiejscowionego na XXVII kondygnacji wyższej wieży budynku Sea Towers. Za oknami rozciąga się niesamowity widok na Zatokę, klif, przystań jachtową i całą linie brzegową przez Sopot aż do Gdańska.

Wnętrze ma ciekawe rozwiązania, które wielu mogą zaskoczyć. Jednym z nich jest wyciszająca, welurowa ściana, za którą ukryte są dwie sypialnie, łazienka oraz schowek. Zabudowa kuchni w kontrastowych czarno- białych barwach skrywa mnóstwo szafek oraz sprzęt AGD (płyta, piekarnik, lodówka, zmywarka, okap). Łagodne przejście do części jadalnej z futurystycznym stołem oraz krzesłami, a następnie do kącika telewizyjnego z wygodną sofą zapewnia komfort oraz niezmienny fantastyczny widok za oknem.

W większej sypialni znajduje się dyskretnie ukryta szafa garderobiana, a przez panoramiczne okno można podziwiać błękit wody z dużego małżeńskiego łoża. Druga mniejsza sypialnia wyposażona jest w łóżko i okno z równie pięknym widokiem. Łazienka z kabiną prysznicową, dużymi lustrami, umywalką z szafką, wc oraz bidetem i pralką zachęca prostotą i czystością. W mieszkaniu jest także schowek na sprzęty typu odkurzacz, suszarka. Podłogi wyłożone są deskami z ciemnego drewna dopasowane do koloru drewnianych ram okiennych.

Zapraszam Państwa na prezentację tego niezwykłego apartamentu.

Do czynszu administracyjnego należy doliczyć opłaty administracyjne oraz liczniki.
Przy najmie krótszym niż 12 miesięcy cena ustalana jest indywidualnie w zależności od terminów oraz od długości najmu.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.