Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Telefon: 608 502 333

Apartament z widokiem na morze i miasto

APARTAMENT UNIQUE - zamieszkaj w niebie !

Cena: 1 800 000 PLN

Balkon Biurko
Klimatyzacja Podwójne łóżko
Pralka Prysznic
Sprzęt do prasowania Wanna
Wi-Fi / Telewizja Sofa

Opis

UNIKALNY apartament wiszący w powietrzu znajdujący się na ostatnim piętrze budynku Sea Towers, a zarazem ostatnim, jeśli się patrzy z dołu, gdyż pod nim nie ma sąsiada, bo został zaprojektowany w kształcie żagla, jako wystający w powietrzu łuk szklany i obrócony na 4 strony świata, dlatego siedząc w tym szklanym rogu i nie ruszając się z miejsca można jednocześnie podziwiać morze i miasto, zachwycając się nad ranem wschodem, a wieczorem zachodem słońca. Ponieważ apartament z jednej strony ściany jest oszklony wielkimi szybami można obserwować chmury, będąc na ich wysokości, co daje wrażenie, że jest się w niebie i obserwować zmiany jego kolorów oraz chmur nad miastem i morzem, które różnią się od siebie nie do wyobrażenia na tej wysokości, podziwiając to, nie ruszając się z tego samego miejsca.
Inna zaletą tego apartamentu jest to, że będąc usytuowany na ostatnim piętrze jest bardzo spokojny, gdyż znajduje sie na luksusowym piętrze, które nie jest zaludnione obok wieloma sąsiadującymi apartamentami, (co jest charakterystyczne dla niższych piętr wieżowca), bo są tu tylko 2 sąsiadujące apartamenty.

Apartament posiada BALKON oszklony, a z drugiej strony chroni go od wiatrów granitowa konstrukcja, wystające daleko poza nim. Balkon posiada również gniazdko elektryczne oraz jest oświetlony "specjalna lampką " w granicie. Od "powodzi" chroni kratka zlewowa, a od insektów specjalna niewidoczna przesuwna siatka w otworze drzwiowym. Jest wyposażony w stolik betonowy z nóżkami z akacji oraz 2 składające się krzesełka. Drzwi balkonowe osłonięte są żaluzjami z naturalnego drewna.

Salon jest połączony razem z dużą KUCHNIĄ niemieckiego designera z wysokiej klasy sprzętem AGD od BOSCH na specjalne zamówienie z zagranicy jako wyposażenie dla luksusowych projektów "studio line" oraz włoski okap w kolorach zebry, służący dodatkowo jako lampa, mając wiele funkcji oświetleniowych. Piekarnik Siemens jest jednocześnie mikrofalówka, ma wiele różnych programów i jest obsługiwany we wszystkich językach świata. Płyta biała ceramiczna oraz zlew też biały z wysuwanym prysznicem z kranu. Górne szafy wykonane są z czarnego szkła, a każda półka szklana jest podświetlana led.

W SALONIE cieszy widokiem wielka lampa kształtu meduzy.
Regulacja oświetlenia trzech ogromnych szyb ścienno-okiennych jest zapewniona wertykalami, którymi można sterować kierunek naturalnego oświetlenia słońcem, gdyż apartament jest obrócony na 4 strony świata.
Dla wygody służy rozkładany narożnik skórzany oraz wielka kwadratowa lawa. Do małych przekąsek i kawy jest przeznaczony nieduży stolik okrągły z dolna podstawka oraz 2 krzesła z oparciami.

SYPIALNIA jest w stylu kolonialnym z dębu afrykańskiego, co zapewnia zdrowym sen. Szafa, komoda, łóżko, szafka nocna oraz lampa z kamieni morskich, a na suficie lampa - trzy zwisające kokosy. Na oknie są zasłony ciemnogranatowe oraz w kolorze acryl plisy obsługiwane -góra / dół o specjalnej opcji zaciemniania bez

Elementy stałe wyposażenia takie jak zabudowy wliczone zostały w cenę mieszkania. Elementy ruchome wyposażenia pozostają w zależności od ustaleń między stronami. Miejsce postojowe i komórka w cenie 100000 zł.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.