Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Telefon: 608 502 333

Apartament Widokowy

Dwupokojowy apartament w budynku Sea Towers

Cena: 1 100 000 PLN

Balkon Biurko
Klimatyzacja Podwójne łóżko
Pralka Prysznic
Sprzęt do prasowania Wanna
Wi-Fi / Telewizja Sofa

Opis

LOKALIZACJA:
Lokalizacja inwestycji w pobliżu plaży i mariny jachtowej pozwala mieszkańcom na wybór ulubionej formy spędzania wolnego czasu. Mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie od licznych ośrodków handlowo-usługowych - bezpośrednio przy Nadmorskim Bulwarze i Skwerze Kościuszki.

BUDYNEK:
Apartamentowiec Sea Towers jest nie tylko najwyższą, ale także najbardziej luksusową inwestycją mieszkaniową w północnej części Polski. Serce Sea Towers stanowi reprezentacyjny hol wejściowy z całodobową recepcją. Lokalizacja inwestycji w pobliżu plaży i mariny jachtowej pozwala mieszkańcom na wybór ulubionej formy spędzania wolnego czasu. Twórcy Sea Towers położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkańców budynku. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

NIERUCHOMOŚĆ:
Dwupokojowy 44 metrowy apartament zlokalizowany jest na VI kondygnacji budynku Sea Towers w Gdyni. Z apartamentu rozpościera się wspaniały widok na marinę. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. zarówno z sypialni jak z pokoju dziennego można wyjść na balkon. Mieszkanie zostało umeblowane ze smakiem bez zbędnych udziwnień. Apartament jest przytulny i funkcjonalny.
Zestawienie powierzchni: salon z aneksem kuchennym - 24 m2, sypialnia - 10 m2, łazienka - 5 m2, przedpokój - 3 m2, toaleta - 1.5 m2, taras - 4.5 m2

Zapraszamy na prezentacje.
+48 608 502 333

Kwota sprzedaży 1 100 000 zł

Komórka lokatorska 70 000 zł/obligatoryjnie
Miejsce w hali garażowej, ponad wymiarowe, bardzo prywatne (bez samochodów obok) 130 000 zł

Czynsz administracyjny ok. 16 zł/m2

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.