Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Telefon: 608 502 333

Apartament 59

Słoneczny apartament z widokiem na morze

Cena: 1 050 000 PLN

Balkon Biurko
Klimatyzacja Podwójne łóżko
Pralka Prysznic
Sprzęt do prasowania Wanna
Wi-Fi / Telewizja Sofa

Opis

LOKALIZACJA:
Sea Towers to wielokondygnacyjny budynek apartamentowy z częścią biurowo-usługową, usytuowany przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni. Wyjątkowa lokalizacja obiektu, kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej, w centrum miasta, pozwala mieszkańcom jednocześnie cieszyć się bliskością morza i korzystać z atrakcji, które oferuje Gdynia. Prestiżowy obiekt znacznie przewyższa zabudowę miasta, co gwarantuje przyszłym mieszkańcom niepowtarzalny widok na Zatokę Gdańską i cały Półwysep Helski. Projekt Sea Towers opracowała znana wiedeńska pracownia architektoniczna Andrzeja Kapuścika. Lokalizacja inwestycji w pobliżu plaży i mariny jachtowej pozwala mieszkańcom na wybór ulubionej formy spędzania wolnego czasu.

BUDYNEK:
Luksusowy apartamentowiec Sea Towers składa się z dwóch połączonych wież o wysokości 28 i 36 kondygnacji. Na ostatnim piętrze wyższej z wież, której wysokość razem z masztem antenowym wynosi 141,6 metrów, znajduje się taras widokowy dla mieszkańców. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Do każdego mieszkania przyporządkowane jest także jedno z indywidualnych miejsc postojowych w garażu podziemnym. Twórcy Sea Towers położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkańców budynku. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

NIERUCHOMOŚĆ:
Apartament położony na XIV kondygnacji Jest słoneczny, cichy i stwarza rewelacyjne warunki do wypoczynku. Panoramiczne okno umożliwia zapierający wdech widok na Zatokę Gdańską i miasto Gdynia. Na mieszkanie składają się dwa pokoje, niezależna kuchnia i łazienka. 
Z salonu wyjście na 5m2 balkon. Salon wyposażony w komplet stylowych włoskich mebli. W sypialni znajduje się dwuosobowe łóżko i duża szafa. Kuchnia z widokiem na zatokę, w pełni wyposażona. Łazienka z wanną.


Zapraszamy na prezentację.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska o powierzchni 9m2.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.