Wynajem ekskluzywnych apartamentów w Sea Towers nad samym morzem

Telefon: 608 502 333

Apartament 42,5

Apartament z widokiem na zatokę i skwer

Cena: 980 000 PLN

Balkon Biurko
Klimatyzacja Podwójne łóżko
Pralka Prysznic
Sprzęt do prasowania Wanna
Wi-Fi / Telewizja Sofa

Opis

LOKALIZACJA:
Lokalizacja inwestycji w pobliżu plaży i mariny jachtowej pozwala mieszkańcom na wybór ulubionej formy spędzania wolnego czasu. Mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie od licznych ośrodków handlowo-usługowych - bezpośrednio przy Nadmorskim Bulwarze i Skwerze Kościuszki.

BUDYNEK:
Apartamentowiec Sea Towers jest nie tylko najwyższą, ale także najbardziej luksusową inwestycją mieszkaniową w północnej części Polski. Serce Sea Towers stanowi reprezentacyjny hol wejściowy z całodobową recepcją. Lokalizacja inwestycji w pobliżu plaży i mariny jachtowej pozwala mieszkańcom na wybór ulubionej formy spędzania wolnego czasu. Twórcy Sea Towers położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkańców budynku. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

NIERUCHOMOŚĆ:
Apartament usytuowany na XII kondygnacji. Z salonu można wyjść na balkon i podziwiać widok na Zatokę Gdańską. Cały apartament urządzony klasycznie. Dzięki otwartej powierzchni apartament sprawia wrażenie większego. Z okna sypialni można podziwiać widok na Skwer Kościuszki. 

Zapraszamy na prezentację.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.