Rental of exclusive apartments in Sea Towers by the sea

Phone: 608 502 333

Apartament 94 m2

Dwupoziomowy apartament w centrum Gdyni

Price: 1,350,000PLN

Balcony Desk
Air conditioning A double bed
Washer Shower
Ironing equipment Bath
Wi-Fi / TV Sofa

Description

LOKALIZACJA:
Apartament położony jest w samum centrum Gdyni- miejscu, gdzie splatają się morskie tradycje i miejski pęd życia. Blisko centrum, morza, blisko miejskich atrakcji i wygód. Lokalizacja u zbiegu ulic Żeromskiego, św. Wojciecha i Waszyngtona stwarza możliwości, aby żyć i mieszkać w zgodzie ze swoim rytmem i zainteresowaniami. W pobliżu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy (Centrum Handlowe Batory), 5 minut do skweru Kościuszki, 8 minut do Teatru Muzycznego, 10 minut do Bulwaru Nadmorskiego, do plaży i Bałtyku jest tylko 200 metrów.

BUDYNEK:
Awanport to prestiżowa sześciopiętrowa inwestycja o powierzchni 700mkw. Nazwa awanport oznacza najdalej wysuniętą wewnętrzną część portu. Odzwierciedla to elegancka i nowoczesna architektura budynku, którego wysunięta do przodu fasada przypomina falę morską. Znajdują się tu komfortowe apartamenty o najwyższym standardzie oraz miejsca na biura i lokale usługowe. Budynek posiada dwie klatki schodowe z windami, obsługujące również halę garażową. Nowoczesne mieszkania zostały stworzone z dbałością o każdy detal i wygodę użytkowania. Spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Cały obiekt jest w pełni monitorowany, a profesjonalną opiekę i obsługę budynku zapewnia całodobowa ochrona. 

NIERUCHOMOŚĆ:
Dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni użytkowej 94,34 mkw. Pierwszy poziom składa się z pokoju i przestronnego salonu połączonego  z aneksem kuchennym oraz łazienki. Drugi poziom to antresola, składa się z dwóch pokoi, łazienki oraz rozległego holu. Przestrzenie są jasne, dają dużą możliwość aranżacji według własnego gustu i upodobań. Nieruchomości jest w stanie deweloperskim, zamieszony w ofercie projekt wizualizacji może zostać udostępniony przez właściciela nieruchomości na prośbę kupującego. 

OPŁATY:
Cena sprzedaży: 1 400 000 zł.
Miejsce parkingowe w hali garażowej płatne 50 000 zł

Zapraszamy na prezentację.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.